Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Beşiktaşlılar Derneklerinden Depremzedelere Yardım Desteği

Beşiktaşlılar Derneklerinden Depremzedelere Yardım Desteği

Ödemiş Beşiktaşlılar Derneği, Uşak Beşiktaşlılar, Denizli Beşiktaşlılar derneği ve 1903 Dernekler Birliği 30 Ekim günü 14.51’de Seferihisar açıklarında meydana gelen depremden etkilenen bölgelerdeki ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere yardım kampanyası başlattı.

Merkez üssü İzmir’in Seferihisar ilçesi olan  ve 6.6 şiddetinde gerçekleşen deprem sonrası depremzedelere yapılan yardım çalışmalara Ödemiş Beşiktaşlılar Derneği  Uşak Beşiktaşlılar, Denizli Beşiktaşlılar derneği, Beşiktaşlılar Dernekleri  ve 1903 Dernekler Birliği’de katıldı.

“DEPREMİN YARALARINI BİRLİKTE SARIYORUZ”

Ödemiş Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Mehmet Baysal “İzmir’in Seferihisar ilçesi olan ve 6.6 şiddetinde gerçekleşen deprem sonrası BJK  Dernekler Birliği ve Ödemiş Beşiktaşlılar Derneği olarak yaptığımız çalışmalar neticesinde  2200 Battaniye Uşak’tan, 9300 parça giyecek Denizli’den, İzmir’e deprem bölgesine yola çıktı. Rahmetli başkanımız Süleyman Seba’nın sözü olan İyi İnsan Olmadan İyi Beşiktaşlı Olunmaz sözünü rehber edinerek, elimizden geldiği kadar sosyal duyarlılık göstermeye çalışarak derneksel faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Emeği geçen herkese teşekkür ederim..Allah bir daha böyle acılar yaşatmasın” Dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ