Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Ekim Geçidi Karma Resim Sergisi Tamamlandı

Ekim Geçidi Karma Resim Sergisi Tamamlandı

Ödemiş’te Kültür ve Sanat etkinliği kapsamında ilçede büyük bir ilgi toplayan ve 16 ressamın eserlerinin bulunduğu Ekim Geçidi Resim Sergisi dün sona erdi.

ÖYKAM’da Açılan  Ekim Geçidi Karma Resim Sergisi Bu Yılda Büyük Bir İlgi Gördü.

10 GÜN BOYUNCA AÇIK KALAN  SERGİ TAMAMLANDI

Ödemiş Yıldız Kent Arşivi ve Müzesinde açılan ve sergiye, Özlem Tok, Buket Doğan, Deniz Şanlı, Gülcan Korkmaz, Güler Dolgun, Gülsün Erbil, Kadriye Yıldırım Ulaş, MuratcanBölce, Mustafa Akgül, Mustafa Ali Kasap, Nurhan Kırsoy, Özgür Şanlı, Saide Yıldırım, Seher Söyleme Çelik, Semra Acar Yer ve Sevginur Beytaş isimli ressamların eserlerinin bir arada  olduğu Ekim geçidi Resim Sergisinin bu yılda ilgi görmesinin kendilerini mutlu ettiğini dile getiren ressamlar “5. Ekim geçidi resim sergisi 10 gün boyunca açık kaldı. Diğer yıllarda  olduğu gibi Pandemi sürecine rağmen serginin  hem açılışında  hem de devamında ilgi görmesi bizleri de mutlu etmiştir. Proje  sahibi Gülsün Erbil’in de eseri de İstanbul’dan geldi ve ikiz ressam arkadaşlarımızın Özgür Şanlı ve Deniz Şanlı’nın eserleri müzeye bağışlandı. 2020 yılında Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinde  19. Kez Ekim Geçidi  resim sergileri yapılmaktadır. Yaşanan Pandemi sürecine rağmen sanat severler  bizleri bu güzel sergimiz de, yalnız bırakmadıkları için  teşrif eden tüm  sanat severlere ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.” dediler.

Ödemiş’te Küratörlüğünü  ressam Özlem Tok’un yaptığı Ekim Geçidi karma resim sergisine  Ödemiş dışından  çeşitli il ve ilçelerden gelen ziyaretçiler de büyük bir ilgi gösterdiler.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ