Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Ödemiş’te Covid-19 Testi Pozitif Çıkan Çıkana

Ödemiş’te Covid-19 Testi Pozitif Çıkan Çıkana

Ülkemizde ve bazı dünya ülkelerinin de, mücadele verdiği Covid-19 virüs salgınıyla ilgili olarak çeşitli arayışlar aralıksız olarak devam ediyor. Ödemiş’te testi pozitif çıkan sayılarında gün geçtikçe arttığına dikkat çekiliyor.

Ödemiş’te  Belediye Başkanı Mehmet Eriş’in testinin pozitif çıkması  ve daha sonra başlayan tedavi sürecinin hemen ardından  İBB Ödemiş koordinatörü Hikmet Güriş ve Ödemiş Belediye Başkan yardımcıları Özay Kaptan ve Ufuk Kızıler’in Covid-19 testleri pozitif çıktığı bildirildi. Konuyla ilgili olarak  Başkan Eriş’in Covid-19 ile ilgili gerekli tedavisi evinde devam ederken, Eriş’ten sonra  İBB Ödemiş Yerel Hizmetler  Koordinatörü Hikmet Güriş, Ödemiş Belediye Başkan yardımcıları  Ufuk Kızıler ve Özay Kaptan’ın tedavi sürecinin başladığı  tedavi süresinin tamamlanmasının ardından tekrar göreve başlamaları bekleniyor.

Ödemiş Kent  Bölge Gazetesi olarak Başta Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, Başkan Yardımcıları Özay  Kaptan, Ufuk Kızıler ve İzmir Büyükşehir Belediyesi  yerel Hizmetler  Koordinatörü  Hikmet Güriş’e acil şifalar diliyoruz.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ