Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Sanal Olarak İstanbul Maratonuna Katılacak

Sanal Olarak İstanbul Maratonuna Katılacak

Ödemiş’in koşudaki gurur kaynaklarından  olan başarılı sporcu İhsan Gündüz ÇYDD’nin uzaktan eğitim sürecinde  bilgisayar ihtiyacı olan öğrencilere destek olmak amacıyla 42. İstanbul Maratonunda sanal olarak 15 kilometre koşacak.

Başarılı Sporcu  İhsan Gündüz “Atatürk ilke ve devrimlerini korumak, geliştirmek, çağdaş eğitim yoluyla çağdaş insan ve çağdaş topluma ulaşmak” amacı ile Sayın Türkan Saylan tarafından kurulan Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nin (ÇYDD), şu an uzaktan eğitim sürecinde ihtiyacı olan  öğrencilere Bilgisayar kampanyasına destek için iyilik peşinde, 42. İstanbul maratonunda sanal 15 km koşacağım. Kampanyama destek vermek isterseniz lütfen  gerekli sosyal medya hesabımda bulunan linglere tıklamalarını bekliyoruz.”dedi.

ÇYDD Ödemiş Şubesi Başkanı Ümran Ateş örnek sporcu Gündüz’ü uzaktan eğitimde, bilgisayar  ihtiyacı olan öğrencilere destek amacıyla  sanal olarak koşmasının son derece örnek bir davranış olduğunu dile getirirken  “Sporcumuz  İhsan  Gündüz  örnek bir davranışla uzaktan eğitim çalışmalarında bilgisayar ihtiyacı olan öğrencilere destek olmak  ve kaktı sağlamak amacıyla sanal olarak  koşacak. Kendisini  bu örnek bir davranışından dolayı tebrik ediyorum.”dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ