Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Kiraz’da Milli Ağaçlandırma Günü

Reklam

DEPREMDEKİ MUCİZE ÇOCUKLAR AYDA ve ELİF İÇİNDE FİDAN DİKİLDİ.

Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından tüm Türkiye genelinde İl ve İlçeleri de kapsayan Milli Ağaçlandırma Günü etkinliği gerçekleştirildi.

“MİLLİ AĞAÇLANDIRMA GÜNÜNDE İZMİRDEKİ DEPREMDEKİ MUCİZE ÇOCUKLARIMIZ AYDA VE ELİF KIZIMIZ İÇİN FİDAN DİKTİK.”

Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar dün Kiraz İlçesinde gerçekleşen Fidan dikim törenini  değerlendirerek “11 Kasım Milli Ağaçlandırma günü sebebi ile bugün Ören Mahallemizde Tarım ve Orman Müdürlüğünün etkinliğinde  bugünün fidanları yarının ağaçlarını dikme etkinliğine katıldı. Depremde mucize çocuklar Ayda ve Elif kızımız içinde bir fidan dikildi.

Tarım ve Orman Bakanlığımıza Türkiye’nin her bölgesinde gerçekleştirmiş olduğu eş zamanlı Fidan Dikim katkısından dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz. Ormanlarımızın olması ekolojik dengenin  sağlanması  ve her bakımdan canlıların da yaşaması nedeniyle, yaşadığımız  topluma büyük bir faydası bulunmaktadır.” Dedi.

Kiraz İlçesinde  yapılan  fidan dikim törenine Kiraz Kaymakamı Mustafa Ali Altıntaş, Kiraz  Belediye Başkanı Saliha Özçınar, Kiraz İlçe Jandarma teşkilatı mensupları, Kiraz İlçe Emniyet Müdürlüğü teşkilatı personeli ve ilçedeki çeşitli kamu kurum ve oda başkanları  Milli Ağaçlandırma seferberliğine  diktikleri fidanla  destek oldular.

Haber. Turgay konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ