Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Buse Korkut Mezun Olur Olmaz Kitabını Çıkardı

Reklam

Ödemişli  Buse Korkut isimli başarılı öğrenci kendine ait olan ‘Adı Masal Olsun’ isimli kitabını piyasaya çıkardı.

Korkut’u böyle bir başarılı eseri çıkarmasından ve okuyucularla buluşturmasından dolayı  kendisini tebrik ettiğini dile getiren Ödemiş ÇYDD başkanı Ümran Ateş “Çağdaş toplumlar; bilime, sanata, iyiye güzele değer veren bireyler yetiştirir. Yeni yazarımız Buse Korkut’un yazdığı Adı Masal Olsun kitabı Elpa Kırtasiye’de satışa sunulmuştur. Desteğinizle daha nice  aydın, çağdaş gençler yetiştireceğiz. Bu kitabın çıkarılmasında  emeklerinden dolayı değerli  Buse’yi tebrik ediyorum.” dedi.

Ödemiş Eğitim-Sen Başkanı Tayfun Bengi “ÇYDD Ödemiş Şubesi ilk bursiyerlerinden Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesini birincilikle bitiren sevgili kardeşimiz Buse Korkut ilk romanını ÇYDD için yazdı ve satışa sunuldu. Genç arkadaşımızın kitabı okurlardan destek bekliyor. Toplu edinmek için bizleri arayabilirsiniz .Tebrikler, başarılar diliyorum.” Dedi.

‘Adı Masal Olsun’ kitabının bütün gelirini Ödemiş ÇYDD’ye bağışlayan eserin örnek sahibi  Buse Korkut “ÇYDD Ödemiş Şubesi ilk bursiyerlerinden biri olarak  Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesini bitirdikten sonra  kitap projesi hayalimde vardı. Bunu   hayata geçirdiğim için çok sevinçliyim.  Bundan sonra  da belki kitap çalışmalarının devamını getirebilirim.  Ama önemli  olan hem mezun olmamla birlikte  kitap çıkarma sevincini birlikte yaşadım.” Dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ