Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

DSP Kiraz Belediyesi Eski Başkan Adayı Özkarakaş Hayatını Kaybetti

DSP Kiraz Belediyesi Eski Başkan Adayı Özkarakaş Hayatını Kaybetti
Reklam

Kiraz İlçesinde son yapılan yerel seçimlerde ilk önce CHP olarak seçime hazırlanan Kiraz’ın sevilen siyasetçilerinden Salim Özkarakaş CHP genel merkezinin aldığı İYİ Parti ile birlikte İttifak kararından sonra partisinden istifa ederek seçim süreci içinde hemen DSP Kiraz İlçe Teşkilatından Kiraz Belediye Başkanlığına aday olmuştu.

ÖDEMİŞ DEVLET HASTANESİNDE KALDIRILAN ESKİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI  YAPILAN TÜM MÜDAHALEYE RAĞMEN YAŞAMINI YİTİRDİ

Kiraz İlçesinde yaşadığı zatürre ve yüksek ateş sebebiyle ailesi, tarafından ilk önce Kiraz Devlet Hastanesine kaldırılan Salim Özkarakaş Covid-19 testinin de pozitif çıkması nedeniyle  Ödemiş Devlet Hastanesinde tedavi görüyordu. Dün öğleden sonra tedavi gördüğü Ödemiş   Devlet Hastanesinde hayatını kaybeden Salim Özkarakaş  Kiraz İlçesinde müteahhit ve  galericilik işiyle uğraşıyordu.

Kiraz eski belediye başkanı İsmet Korkmaz acılarının çok büyük olduğunu ifade ederek “İlçemizin sevilen ve sayılan güzel insanlarından olan Salim Özkarakaş’ı ebediyete uğurlamanın çok büyük üzüntüsü içindeyiz. CHP’liler olarak çok üzgünüz. Ailesine  ve sevenlerine sabır ve başsağlığı diliyorum” Dedi.

DSP Genel Başkan yardımcısı  Selçuk Karakülçe yaptığı açıklamada “Son  yapılan seçimlerde  birlikte Kiraz’da çalışma yaptığımız değerli yol arkadaşımız ve aynı zamanda  Kiraz ilçesinde partimizden adaylığı koyan Salim Karakaş’ı kaybetmenin büyük üzüntüsü içindeyiz. Özkarakaş her yönüyle mücadeleci, dürüst ve vefakar güzel bir insandı. Onu böyle  bir hastalık yüzünden genç yaşta kaybetmenin üzüntüsünü  yaşıyoruz. Birlikte son yapılan seçimde çok güzel çalışmalar yürütmüştük. DSP olarak değerli Özkarakaş ailesinin tüm yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı temenni ediyoruz.” dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ