Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Ömüray Bozkurt, Germencik İlçe Emniyet Müdürü Oldu

Ömüray Bozkurt, Germencik İlçe Emniyet Müdürü Oldu
Reklam

Tire, Kiraz  ve Bayındır İlçelerinde görev yapan  Ömüray Bozkurt’un yeni görev yeri  Aydın iline bağlı  Germencik ilçesi oldu.

Yaklaşık 1 yıldan beri Germencik İlçe Emniyet Müdürlüğü görevini yürüten Dündar Özel yaş haddinden dolayı yılbaşında Emekli olacak. Yılbaşına kadar yıllık iznini kullanarak emeklilik işlemlerini tamamlayacak olan Dündar Özel’in yerine Aydın İl Emniyet Müdürlüğünden destek hizmetleri Şube Müdürlüğü yapan 3. sınıf Emniyet Müdürü Ömüray Bozkurt vekaleten atandı. Bozkurt’un asli atamasının Özel’in emeklilik işlemlerinin tamamlanacağı 2021 yılının Ocak ayında gerçekleşeceği öğrenildi.

1992 yılında İstanbulda görevine başladığını ifade eden Bozkurt “1992 Yılından beri bu Emniyet Teşkilatı mensubu olarak görev yapmaktayım. Gururla bu görevi yapıyorum. 1992 yılında İstanbulda göreve başladım. Ülkemizin değişik yerlerinde görev yaptım. En son görev yaptığım yer Aydın İl Emniyet Müdürlüğü şimdi de Dündar Müdürümüzün yaş haddinden dolayı Emekliye ayrılacak olması sebebiyle Yılbaşına kadar İl Emniyet Müdürümüz vekaleten beni uygun gördü. Bende Bugün itibariyle Germencik’in Emniyet ve Asayişi Huzuru sağlamak için göreve başlamış bulunmaktayım. İnşallah güzel çalışmalar yaparız. Asayişi sağlamak için bir iki konu ve nokta var. Bu konuları bizden önceki Arkadaşlar gerekli çalışmaları yaparak bayrağı bize teslim ettiler. Bizlerde aynı çalışmaları devam ettirmek ve üzerine ne koyabileceksek onuda koymak, tecrübelerimizi ortaya koyarak elimizden gelen Emniyeti, Asayişi sağlamaya çalışacağız” dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ