Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Levhası Var Ama Okul Yok!

Reklam

Zafer Mahallesinde önceki dönem  Belediye Başkanı Mahmut Badem döneminde meclisten kararı alınan Zafer Mahallesinde Yapılması beklenen yeni Okul binasıyla ilgili olarak Zafer Mahallesi  Muhtarı Mehmet  Karaceviz  Okul Projesinde levhadan başka bir gelişmenin olmaması üzücü bir durum olduğunu dile getirdi.

“ÖNCEKİ DÖNEMİN BELEDİYE BAŞKANI BADEM BİZLERE SÖZ VERMİŞTİ.”

Yaklaşık 20 bin nüfuslu Zafer Mahallesi’nde giderek artmaya başlayan ilkokul ihtiyacıyla ilgili olarak geçtiğimiz yıllarda, 17 bağışçının 6 bin 700 metrekarelik arsayı Belediyeye bağışlamasıyla ilk adım atılmasına  rağmen geçen süreç içinde okul ihtiyacı konusunda bir gelişmenin olmaması  Zafer  Mahallesi adına bir mağduriyet söz konusu  olduğunu ifade eden Zafer Mahallesi Muhtarı  Mehmet Karaceviz “Bilindiği üzere Zafer Mahallesinde ihtiyaç olan okul projesi için uzun zamandan  beri çaba sarf ediyorum. Okul yapılması yönünde değerli bağışçılarımız gerekeni yaparak arsayı bağışlamalarına rağmen bir türlü gerekli sonuç alamıyoruz. Bu konuda ayrıca bir önceki dönem Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem  bağışlanan arsaya mutlak en kısa zamanda okul projesinin  hayata geçmesi konusunda takipçisi olacağına söz vermesine rağmen bir arpa boyu kadar okul projesinde  sadece  okul olacak yere bir levhası dikildi. Ama levhadan başka bir gelişmenin olmaması bizleri mahalle halkı olarak üzmektedir.” dedi.

“MAHALLEMİZDE OKUL İHTİYAÇ HALİNE GELDİ.”

Gün geçtikçe büyüyen ve gelişen Zafer Mahallesinde bir okula ihtiyaç duyulduğunu dile getiren  Zafer Mahallesi Muhtarı Mehmet Karaceviz “Zafer mahallesine okul olması yönünde adeta yapmadığımız bir girişim kalmadı. Ama bu kadar girişimlere  rağmen hala okul olması için bekliyoruz. Bu konuda artık verilen sözlerin bir an önce  yerine getirilmesini bekliyoruz.” dedi.

Haber : Turgay Konuralp

.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ