Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Eriş Karantinadan Çıktı

Eriş Karantinadan Çıktı
Reklam

Covid-19 tedbirleri kapsamında kısa bir süre önce evinde zorunlu izolasyona tabi tutulan Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş tekrar görevine başladı.

“BİZLERİ YALNIZ BIRAKMAYAN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM”

İzolasyon döneminin tamamlandığı çalışmaya kaldığı yerden  tekrar  devam ettiğini ifade eden Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş “Covid-19 ile ilgili tedavimin bir parçası olan zorunlu izolasyon bugün itibariyle tamamlandı. Aynı heyecan ve enerjiyle görevimin başında olmak mutluluk verici.Tedavi süreci boyunca geçmiş olsun dileklerini ileten, gerek telefon gerekse de sosyal medya aracılığıyla yalnız bırakmayan tüm dostlarıma binlerce kez teşekkür ediyorum.

Yeniden bir arada olmanın sevincini yaşadığım çalışma arkadaşlarımla birlikte, gerek pandemi önlemleri gerekse de kentimizin dört bir yanındaki çalışmalarla hemşehrilerimizin sağlıklı, huzurlu, rahat ve daha yeşil bir kentte yaşaması için var gücümüzle sahada olmaya devam edeceğiz.Yeter ki siz hepimizin sağlığı için maske, mesafe ve temizlik önlemlerine dikkat edin. Biz sizin için buradayız. Ödemiş Bizim Evimiz biz büyük bir aileyiz.” Dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ