Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Özçınar Bir Kez Daha Uyardı

Reklam

Son günlerde Covid-19 virüs salgının da bir kez daha artışların devam ettiğine dikkat çeken  Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar bu konuda vatandaşların gerekli maske ile diğer sosyal mesafe gibi bir çok kurallara vatandaşların sağlığı açısından dikkatini çekti.

Özçınar “Bilindiği üzere ülkemizde ve ilçemizde vakalar artmış ve bir dizi önlemler alınmış durumdaydı. Özellikle son  günlerde, gerek pozitif vakalar gerek pozitifli temaslılar ve gerekse yoğun bakımda yatan hasta sayımız ilk günden bugüne kadar olan süreçte en yüksek seviyeye gelmiş bulunmaktadır.

İlçe hıfzıssıhha kurulumuzun alacak olduğu kararlar ile tedbirlerimizi dehada arttıracağız. Bizlerde bu zorlu süreçte kimsenin mağdur olmaması için en uygun kararları alıp sizlere bildireceğiz. Bu süreçte evlerimizde kendimizi izole edip mümkün oldukça temastan ve kalabalıktan uzak durmalıyız. Zor bir süreçten geçiyoruz bazı mahallelerimizde durum çok ciddi hemen hemen her evde ya pozitif vaka yada pozitif temaslı kişiler var. Sizlerden ricamız kendi karantinamızı kendimiz yaratalım. Kurallara uyalım.” Dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ