Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

İYİ’ler Her Zaman Kazanacak

Reklam

İYİ Parti  Ödemiş İlçe Başkanı Güven Kılıç  basın açıklamasında bulundu.

Kılıç; “İYİ Parti Yüzü gülen Türkiyem için siyasal mücadelem, Genel Başkanımız Meral Akşener hanımefendi önderliğinde  İYİ partiyi iktidara taşımaktır. Hiçbir zümrenin ve gurubun tesiri altında kalmadan Memleketime hizmet vereceğim.

Kongremde dediğim üzere; Ayrımcılığın ve kutuplaşmanın olmadığı adil seçim, adil yönetim, adil yargı açıkçası adalet isteyen milletimiz bizlere güvenip inanmış ve kimliği ne olursa olsun bizleri ortak payda da buluşmamız gereğinin emrini vermiştir.

Bilin ki İYİ Parti Milletin idaresini temsil eden hiçbir güce bağlı kalmadan kurulmuş bir milli harekettir. Biz İYİler yorulan, huzuru kaçan kardeşlik ve yardımlaşmanın güven duygusunun ortadan kalktığı bir ortamda Türkiye’ye yeniden huzuru güveni ve kardeşlik duygusunu oluşturacak bir siyasi oluşumuz. Biz İYİ’ler seçimden korkmayız, lakin milletimizin geçim derdi var iken seçim derdine düşen tarafta olmayız. Ama ve lakin bir ay sonra seçim varmışçasına teşkilatımızla çalışacağız. Cenabı Allah bize bu vatanın önünü açmaya nasip edecek. Rabbim bize sizlere karşı mahcup düşürmesin. Kadrolarımız Devleti yönetecek kudrettedir.” dedi.

Haber : Turgay  Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ