Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Eriş’ten ‘Adı Masal Olsun’ İsimli Kitaba Destek

Reklam

ÇYDD Ödemiş Şubesi’nden burs alan ilk öğrencilerden biri olan Gaziosmanpaşa Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesini birincilikle bitiren Buse Korkut “Adı Masal Olsun” isimli romanıyla da bambaşka bir iyilik ve başarı öyküsü yazmanın büyük bir mutluluğunu yaşıyor.

KORKUT’UN YAZDIĞI KİTABA BAŞKAN ERİŞ DESTEK VERDİ. 

Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş  Kitabın Yazarı Korkut’u tebrik ederken “Adı Masal Olsun isimli Kitabının tüm gelirini gençlerin eğitimine destek veren ÇYDD’ye bırakan Buse’nin yanındayız, tüm hemşerilerimizi de eğitime destek için bu dayanışmaya davet ediyoruz.Hepimizi gururlandıran Buse Korkut’a meslek ve yazarlık hayatında başarılar diliyor, tebrik ediyorum.Ayrıca Öğretmenler Günü sürprizleri için ÇYDD #Ödemiş Şube Başkanımız Ümran Akça Ateş’e, yönetim kurulu üyeleri Nazmi Apak’a ve Mehmet Taşlı ‘ya teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

Ödemiş Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Başkanı Ümran Akça Ateş  “Örnek öğrenci  Buse Korkut’un yazdığı adı masal olsun isimli kitabıyla örnek olmuştur. Bizler de  her zaman onun arkasındayız.”dedi.

Buse Korkut Ödemiş Elpa Kitap Kırtasiyede Başkan Eriş’in kitabını imzalayarak takdim etti.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ