Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Bayraktar, Ziraat Oda Başkanlarıyla Görüş Alışverişinde Bulundu

Reklam

TZOB  Türkiye Ziraat Odaları Genel Başkanı Şemsi Bayraktar İzmir’e bağlı ilçe Ziraat Odaları Başkanlarıyla Video Konferanslı toplantı gerçekleştirdi.

Genel Başkan Bayraktar, İzmir Ziraat Odalarının başkanlarından, İzmir tarımı ile çiftçilerin sorun ve beklentileri hakkında ilgili Bakanlıklara iletilmek üzere bilgi aldı. Türkiye Ziraat Odaları Birliği Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, İzmir Ziraat Odalarının başkanları ile gerçekleştirdiği toplantıda, İzmir tarımı ile çiftçilerin sorun ve beklentileri hakkında ilgili Bakanlıklara iletilmek üzere bilgi aldı.

Toplantıda Bayraktar’a, Aliağa, Bayındır, Bergama, Beydağ , Çeşme, Dikili, Foça, Karaburun, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Menderes, Menemen, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla Ziraat Odası başkanları bilgi verdi.

Türkiye Ziraat Odaları Genel Başkanı Şemsi Bayraktar ile video konferanslı toplantıda buluştuklarını dile getiren Beydağ Ziraat Odası Başkanı Ünal İçmesu “Dünya ülkelerinde  yaşanan pandemi süreci nedeniyle, genel başkanımız Bayraktar ile video konferanslı gerçekleşen toplantımızda çözüm önerilerimizi  gündeme getirdik.  Bizler gibi İzmir’e bağlı tüm ilçelerdeki Ziraat Odaları başkan arkadaşlarımız da, kendi görüşlerini sundular. Verimli bir toplantı gerçekleştirdik.” dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ