Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Ak Parti İlçe Başkanlığı Önderliğinde Korona Çalışmasında Destek Sağlanıyor

Ak Parti İlçe Başkanlığı Önderliğinde Korona Çalışmasında Destek Sağlanıyor
Reklam

Ak parti Ödemiş İlçe Başkan Vekili Halil Güler Ak Parti Ödemiş İlçe Başkanı Muhammet Şen’in 7/24 Covid-19 ile ilgili  önemli derecede çalışma yaptığına dikkat çekti.

“COVİT 19 İLE İLGİLİ BAŞKANIMIZ 7/24 ÇALIŞMA YAPIYOR”

Ödemiş Ak Parti Başkan vekili Halil Güler “Ülkemizi saran Covid-19 nedeniyle tüm vatandaşlarımızın dikkat etmesi  gereken kurallar ve tedbirler konusunda üzerine düşeni yapmalarının kendi sağlığı açısından önemli olduğunu düşünüyorum. İlçe Başkanımız  Muhammet Şen önderliğinde kan bağışı İçin Kızılay ile birlikte elinden gelen desteği sağlamaktadır. Ak parti teşkilatı olarak her zaman gece gündüz göreve hazırız. Başkanımız  bu konuda her türlü çalışmayı hiçbir zaman yorulmadan büyük bir fedakarlık içinde yapmaya devam etmektedir.” dedi.

“HALKA HİZMET HAKKA HİZMET ANLAYIŞI İLE HAREKET EDİYORUZ.”

Açıklamasının devamında Halka Hizmet Hakka Hizmet anlayışı ile çalışma yaptıklarına dikkat çeken  Ödemiş Ak Parti İlçe Başkan Vekili Halil Güler “Parti teşkilatımızda  Muhammet  Başkanımızın göreve  gelmesiyle  ilçe siyasetinde yeni bir ivme kazanılmıştır. İlçe Başkanımız Muhammet Şen göreve başlaması ve ilçe teşkilatında yeni bir yönetim anlayışının göreve  gelmesi ile birlikte var gücümüzle hep birlikte çalışmaya devam ediyoruz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan nasıl ülkesi için uykusuz bile kalarak yeri geldiği  zaman 3 saat uyku uyuduktan sonra bile  gece gündüz vatandaşı için gecesini gündüze katıyorsa, bizlerde her zaman Ödemişli hemşerilerimiz  için gecemizi  gündüze katmaya devam edeceğiz” dedi.

Herkesi Plazma bağışında bulunmaya davet  ettiğini dile getiren Mustafa Köksoy “Vatandaşlarımızı plazma ve kan desteğine davet ediyorum. Vatandaşlarımızın Covid-19 süreci içinde maske, sosyal mesafe gibi  her türlü tedbirleri elinden bırakmamalarını diliyorum. Çünkü artık bu işin şakası olmadığını artık herkes biliyor. Kurallara ne kadar dikkat ettik. O kadar daha bizleri iyi ve güzel günleri beklediğine inanıyorum.” dedi.

Köksoy Ödemiş’te vakaların hat safhada olduğunu dile getirerek “Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan bu Covid-19 can yakma anlamında çok tehlikeli bir konumuna gelmiştir. Ödemiş ilçemizde ciddi anlamda vaka sayıları artmaktadır. Ne kadar önlem alırsak hep birlikte  Allah’ın izniyle bu virüsün üstesinden geleceğimize inanıyorum.” dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ