Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Hizmetlerimiz Anılarımızda Yaşıyor

Reklam

İl Genel Meclis eski Üyesi olan ve 2 dönem üst üste İl Genel Meclis üyeliğini sürdüren  Muammer Altılar eskiden il genel meclis üyelerinin üstlendiği görev ve sorumluluk çerçevesinde önemli görevleri yerine getirdiğini söyledi.

“ESKİDEN GÖREV YAPTIĞIMIZ SÜREÇ İÇİNDE, HER İL GENEL MECLİS ÜYESİNİN HİZMETİ VE EMEĞİ VAR.”

Eskiden var olan ancak şu anda kalkmış olan İl genel meclisi üyeliğinin tekrar gündeme gelmesinin yerinde olacağını dile getiren  İl genel meclis eski üyesi Muammer Altılar “Eski yıllarda bölgemizde yapılan bir çok önemli hizmetlerde durumu valiliğe bildirerek bir çok hizmetlerin hayata geçmesinde katkılarımız olmuştur. O yıllarda bizler gibi çeşitli ilçelerden  olan İl genel meclis üyeleri vardı. Her il genel meclis üyesi  kendi görev ve sorumluluk alanlarında, eksikleri bildirerek çalışma yapıyorlardı.” dedi.

“ÖDEMİŞ’TEN SONRA KİRAZ VE BEYDAĞ’DA YAPILAN HİZMETLER VAR.”

İl genel meclis eski üyesi Muammer Altılar “İki dönem üst üste görevi sırasında eski İzmir valileri  Yusuf Ziya Göksu, Alaattin Yüksel,Oğuz Kaan Köksal gibi bir çok valilerimizle birlikte çalıştık. Sağ olsunlar o yıllarda bir dediğimiz iki etmediler hizmetler  her zaman sağlıklı bir şekilde yürümüştür. Bizler il genel meclis eski üyeleri olarak il genel meclis üyeliğinin tekrar  getirilmesinin yerinde olacağına inanıyoruz. Etrafımıza baktığımızda yaptığımız o yıllardaki hizmetler bugün de aynı şekilde duruyor.” dedi.

“FOTOĞRAFLARIMIZ  VE PLAKETLERİMİZ HATIRALARIMIZI CANLANDIRIYOR.”

Aldıkları plaket ve çekilen fotoğraflara gözü gibi  baktıklarını ifade eden İl genel meclis eski üyesi Muammer Altılar “Görev yaptığımız 1994 ve 1999 yıllarında çeşitli hizmetlere imza attığımız  yıllarda  eski İzmir valilerimizden çeşitli plaketler  aldık.  Eski İl genel meclisi  toplantılarından çekilen fotoğraflarımız da, artık anılarımızda yaşayacak. Baktıkça eskileri hatırlıyoruz. Ödemiş, Kiraz  ve Beydağ İlçelerinin köylerine  gittiğimizde  hemen hemen her köyde bir hizmet hatıramız var.” dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ