Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Sokağa Çıkma Kısıtlamalarında Ödemiş’te Derin Sessizlik

Reklam

Hükümetin aldığı karar doğrultusunda hafta sonunda gece 20.00’den sabah saat 10.00’a kadar sokağa çıkma yasakları uygulanırken, Ödemiş’in en hareketli  caddeleri olan Atatürk,  Saraçoğlu, Adnan Menderes Bulvarı başta olmak üzere  tüm her yer sessizliğini korudu.

ÖDEMİŞ MERKEZDE POLİS, MAHALLE MINTIKASINDA JANDARMA  7/24 GÖREV YAPTI.

Yasaklarla birlikte  Ödemiş merkez mıntıkasında Ödemiş İlçe  Emniyet Müdürlüğüne bağlı  Polis ekipleri cadde ve sokaklarda görev yaparken ayrıca  Emniyete bağlı Bekçi devriyeler de mahalle ve sokaklarda gerekli çalışmaları gerçekleştirdiler. Jandarma görev ve sorumluluk alanları olan Ödemiş’e bağlı köylerde nüfus bakımında yüksek olan Mahallelerde ise Jandarma Trafik ve Asayiş  ekipleri gerekli uygulamaları  yaptılar.  Genel  yapılan uygulamalar kapsamında kimlik sorgusu GBT sorgulaması, maske konusunda gerekli çalışmaların yasakların uygulandığı hafta sonunda sürdüğü bildirildi.

Hafta sonu Cumartesi ve Pazar günü yasakların başladığı anda itibaren güvenlik görevlileri  kendi görev ve sorumluluk alanlarında çalışmalarını sürdürdüler.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ