Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Ödemiş’te Covid-19 Ölümleri Devam Ediyor

Ödemiş’te Covid-19 Ölümleri Devam Ediyor
Reklam

Türkiye genelinde ve dünya ülkelerinde Covid-19 virüs salgını ile ilgili önlem ve tedbir çalışmaları devam ederken bir yandan Hastanelerde Covid-19 Virüs salgını nedeniyle  doluluk oranları hızla artmaya devam ediyor.

BİR ÖLÜM HABERİ DE BÜYÜKAVULCUK MAHALLESİNDEN GELDİ.

Ödemiş’e bağlı Büyükavulcuk Mahallesinde yaşayan Ulviye Ü.’nün geçtiğimiz günlerde  zatüre şikayeti ile ilgili kaldırıldığı  Ödemiş Devlet Hastanesine kaldırılmasının ardından yapılan testinin pozitif çıkması üzerine ilk müdahalenin ardından yoğun bakım ünitesine kaldırılmıştı. Daha sonra genç kadının eşi  Mehmet Ü.’nün de testi pozitif çıkması üzerine bu şahsın da, Covid-19 ile ilgili olarak karantina süreci başlatılmıştı. Ödemiş Devlet Hastanesinde yapılan tüm müdahaleye rağmen Ulviye Ü. Hastanedeki yaşam mücadelesini kaybetti.

Köylerinin sevilen insanlarından Ulviye Ü.’nün kaybetmelerinin üzüntüsünü yaşadıkları dile getiren Köy Muhtarı Hasan Ulukent “Covid-19 ile ilgili ölüm olayları maalesef devam ediyor. Köyümüzün sevilen insanlarından olan Ulviye Ü. önceki günlerde, Ödemiş Devlet Hastanesine kaldırılmıştı.  Ölüm olayından dolayı mahalle halkı olarak çok üzgünüz” dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ