Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Türkiye Muharip Gaziler Derneğinin Acı Günü

Reklam

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Genel Başkanı Emekli Albay Şükrü Tandoğan’ın ölümü başta ailesi olmak üzere  tüm gaziler arasında büyük üzüntü yarattığı bildirildi.

“GENEL BAŞKANIMIZ TANDOĞAN’IN ÖLÜMÜ BİZLERDE ÜZÜNTÜ YARATTI”

Emekli Albay Mehmet Şükrü Tandoğan’ın yaşadığı Corona Virüs salgını nedeniyle hayatını kaybetmesinden dolayı büyük üzüntü duyduklarını ifade eden Ödemiş Muharip Gaziler Derneği Başkanı Selahattin Aktaşoğlu “Türkiye Muharip Gaziler Derneği başkanımız  Tandoğan’ın ölüm haberi bizleri çok derinden üzmüştür. Tandoğan’a Allahtan rahmet ve tüm yakınlarına başsağlığı diliyoruz.“ dedi.

“GENEL BAŞKANIMIZ İLE HER ZAMAN İYİ İLİŞKİLER İÇİNDE OLDUK.”

Hayata veda eden Türkiye Muharip Gaziler Derneği başkanı Tandoğan’ın Ödemiş’e ve Ödemiş’te bulunan Muharip Gaziler Derneğine özel bir ilgisinin bulunduğunu ifade eden Ödemiş Muharip Gaziler Derneği Başkanı Selahattin Aktaşoğlu “Genel başkanımız  Tandoğan ile  gerek İzmir’de yapılan  Muharip Gazilerimizin Kıbrıs günü etkinliklerinde gerekse çeşitli Ankara etkinliklerinde hep bir araya geldik. Bizler kendisi ile her zaman iyi ilişkiler için de bulunduk” dedi.

Haber: Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ