Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Nihat Savuran Muhtarları Uyardı

Nihat Savuran Muhtarları Uyardı
Reklam

Ödemiş Muhtarlar Derneği Başkanı Nihat Savuran son günlerde artan ve adeta ölüm saçan büyük bir tehlike haline gelen Covid-19 virüs salgını konusunda Mahalle Muhtarlarının dikkatli olmalarını istedi.

“BUGÜNE KADAR 8 MUHTAR ARKADAŞIMIZIN TESTİ POZİTİF ÇIKTI”

Ödemiş Muhtarlar Derneği Başkanı Nihat  Savuran bugüne kadar Sekiz muhtarın testinin pozitif çıktığına dikkat çekerken bu konuda kendisinin  gerek Muhtarlar Derneğindeki Binasındaki  görevinde gerekse İnönü Mahalle Muhtarlığı hizmet bürosunda gerekli önlemleri aldığı dile  getirdi.

Savuran “Covid-19 virüs salgınında 8 muhtar arkadaşımzın testleri pozitif çıkmış gerekli karantina dönemlerinin tamamlayarak tekrar görevlerine dönmüşlerdir. Kamuoyundan da herkesin takip ettiği gibi  Koronavirüs ile ilgili gelen üzücü haberlerle bizler de üzülüyoruz. Bazen kurtulanların da müjdesini alınca bunlarla da, mutlu oluyoruz. Burada muhtar arkadaşlarımızın da mahallelerinde yakın temastan mutlak kaçmalarını tavsiye ediyorum. Elbette hizmet olacak ama tüm muhtar arkadaşlarımız maske, sosyal mesafe gibi bir çok önlemler konusunda dikkatli olmalarını bekliyoruz.” dedi.

“İNŞALLAH BU HASTALIĞIN ÜSTESİNDEN HEP BİRLİKTE GELECEĞİZ.”

Ödemiş Muhtarlar Derneği Başkanı Savuran hastalığın tehlike boyutunun büyük olduğunu ifade ederek “Bu tehlikeli virüsün hiçbir şekilde şakası falan yok. Ülkemizde devlet yetkililerimiz  ve sağlık bakanlığımız  aşının bir an önce  hayata geçmesi için ellerinden  gelen gayreti göstermektedirler. Bu aşamada yapacak olduğumuz  toplumda yaşayan yediden yetmişe herkesin gerekli  önlemlere rivayet etmesinin yararlı olacağını düşünüyoruz.  Mümkün olduğu  kadar da  vatandaşlarımız mecbur kalmadığı sürece evlerinden çıkmasınlar” dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ