Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Terziler Odası Eski Başkanı Akçam Unutulmadı

Terziler Odası Eski Başkanı Akçam Unutulmadı

Ödemiş Terziler Odası Başkanlığı odanın eski başkanı Ayhan Akçam’ın ölümünün 2. Yılı dolayısıyla  tüm oda üyelerine ve Ödemiş halkına keşkek hayrında bulundular.

“HER YIL ESKİ BAŞKANIMIZIN  ÖLÜM GÜNÜNDE GELENEKSEL OLARAK BU ETKİNLİĞİ SÜRDÜRECEĞİZ.”

Ödemiş Terziler Odası Başkanı Hüseyin Döner odanın eski Başkanı Ayhan Akçam için  keşkek hayrını gerçekleştirdiklerini ifade ederken “Odamızın değerli başkanı Akçam için  odamızın desteği ile keşkek etkinliğini gerçekleştirdik. Önümüzdeki yıllarda da yine başkanımızın ölüm yıldönümlerinde hayırlarımızı sürdüreceğiz. Kendisinin bu odaya her zaman emekleri olmuştur. Bir kez daha Allah Rahmet Eylesin Mekanı Cennet Olsun” dedi.

Etkinliğe katılan Ödemiş Gıda Odası Başkanı Hülya Çavuş ebediyete intikal eden Eski  Oda Başkanı Akçam’ın amansız bir hastalık nedeniyle  kaybettiklerini Akçam’ı rahmetle andıklarını ifade etti.

Çavuş “Ayhan Akçam arkadaşımızın görev yaptığı Ödemiş Terziler Odasında üyelerinin  yardımına koşar ve onların her türlü sorunlarında yanlarında olurdu. Bundan 2 yıl önce aramızdan ayrılmasınında, her zaman büyük üzüntüsünü ve kederini  yaşıyoruz.” dedi.

Ödemiş Bit pazarı içinde bulunan oda önünde yapılan Keşkek hayrına Ödemişliler ve Ödemiş Terziler Odasına bağlı üyeler büyük ilgi gösterdiler.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ