Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Soyer, Kiraz Çömlekçi Mahallesinde Üreticiye Destek Verdi

Reklam

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer Üretime ve Üreticiye destek çalışmalarını  Kiraz ilçesine bağlı Çömlekçi mahallesinde sürdürdü

Geçtiğimiz günlerde Başkan Tunç Soyer Tire İlçesindeki programla üreticiye destek vermesinin ardından Kiraz’ın Çömlekçi Mahallesinde 21 Aralık Dünya Kooperatifçilik Günü kapsamında üreticilere kuzu büyütme yemi dağıttı.

“Başka bir tarım mümkün” diyen İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in öncülüğünde Küçük Menderes havzamızda küçükbaş hayvancılık her geçen gün gelişiyor.

İzmir Büyükşehir Belediyesinin üreticiye ve üretime desteğinin sürdüğünü dile getiren  Ödemiş Belediye Başkanı Eriş “21 Aralık Dünya Kooperatifçilik Günü’nde Kiraz Çömlekçi Köyü Tarımsal Kalkınma Kooperatifimizde üreticilerimize “kuzu büyütme yemi” dağıtımını gerçekleştirdik.

İzmir Büyükşehir Belediyemizin küçükbaş hayvancılığa destekleriyle hem üretici kazanacak, hem de et görmeyen mutfaklara et ulaşacak. Üreticilerimize verdikleri destekler için İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız Tunç Soyer’e teşekkürlerimizi sunuyoruz. Başka bir Tarım  Mümkün sloganıyla  yola çıkan  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız  Soyer her zaman üretici dostu olarak desteğini vermeye devam etmektedir.

Kiraz’ın Çömlekçi  Mahallesinde yapılan etkinliğe  Başkan Soyer’in yanı sıra Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, Beydağ Belediye Başkanı  Feridun Yılmazlar, CHP  Kiraz İlçe Başkanı  Yücel Çetinkaya ve Çömlekçi Mahallesindeki üreticiler katıldılar.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ