Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Vergi Yapılandırmada Son Gün 31 Aralık

Vergi Yapılandırmada Son Gün 31 Aralık
Reklam

VERGİ YAPILANDIRMA İŞLEMLERİ DEVAM EDİYOR

Ödemiş Belediyesi’ne günü geçmiş vergi borçları bulunan vatandaşların emlak, çevre temizlik, ilan ve reklam vergileri için yapılandırma işlemlerinde sona yaklaşılıyor. Yapılandırma fırsatından yararlanmak isteyen vatandaşlar başvurularını 31 Aralık 2020 Perşembe günü mesai saati bitimine kadar, gerek belediyenin internet sitesi üzerinden online, gerekse Ödemiş Belediyesi Hizmet Binalarından yapabiliyor.

7256 sayılı ‘Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun’ kapsamında emlak, çevre temizlik, ilan ve reklam vergileri, yasanın öngördüğü diğer vergi ve para cezaları, 213 sayılı Kanun kapsamındaki alacaklar ile 6183 sayılı Kanun kapsamındaki alacaklar yeniden yapılandırılıyor.

YAPILANDIRMADA SON GÜNLER

Vatandaşlar, 31 Aralık 2020 Perşembe günü sona erecek olan vergi yapılandırmaları için Ödemiş Belediyesinin internet sitesi üzerinden sisteme üye olarak online ya da Ödemiş Belediyesi Binalarına bizzat giderek işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Vatandaşlara vergi ve para cezalarını peşin ödemeleri halinde yüzde 90 faiz indirimi uygulanıyor. Ayrıca vatandaşlar, ödemelerini kredi kartı ile yaptığı takdirde taksitlendirme fırsatlarından da yararlanabiliyor.

Haber : Cengiz Türkavcı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ