Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Türkiye 100 Ödüllerinde Ödemiş

Reklam

TÜRKİYE 100 ÖDÜLLERİ 22 ARALIK 2020 SALI GÜNÜ SAHİPLERİYLE BULUŞTU.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), TEPAV ve TOBB ETÜ’nün katkılarıyla düzenlenen TOBB Türkiye 100 Ödül Töreni’nde, Türkiye’nin 2016-2018 dönemindeki satış geliri artış hızı sıralamasına göre en hızlı büyüyen ilk 100 şirketi kamuoyuna ilan edildi. 

TOBB Başkanı M. RifatHisarcıklıoğlu ve Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’ın da katıldığı webinar üzerinden gerçekleştirilen ödül törenine Ödemiş Ticaret Odası Başkanı Rıfat Eriş de katıldı.

Ödemiş Ticaret Odası Başkanı Rıfat Eriş, Oda üyelerinden iki firmanın Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 firmasının ödüllendirildiği törende ödül alınmasından duyduğu memnuniyeti dile getirirken; “Ülkemizin ve tüm dünyanın yaşadığı bu zorlu süreçde vergi ödeyerek, ihracatını yaparak ülkemize en önemli katkıları sağlayan Zeki Mert İpek Fantazi Kumaş Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti., Özen-Taş Hafriyat Temizlik Hizmetleri Yapı İnşaat Malzemeleri Taahhüt İşleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. firmalarına canı gönülden tebrik ve teşekkürlerini iletti. Yaşanan zor süreçleri en az hasarla atlatmak ve ekonomilerini daha iyiye taşımak için değişen çağa ayak uydurmak en önemli önceliklerden, bizleri gururlandıran bu iki Ödemiş firmamızın başarılarının devamını dileriz.” dedi.

Haber : Cengiz Türkavcı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ