Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Ödemiş Belediyesine  Engelliler İçin Özel Giriş Yolu Çalışması  Yapıldı

Ödemiş Belediyesine  Engelliler İçin Özel Giriş Yolu Çalışması  Yapıldı

Ödemiş Belediyesinin hizmet binasına tüm engellilerin rahatlıkla girmeleri için güvenli bir şekilde engelli yolu hayata geçirildi.

Engellilerin Belediye hizmet binasına  girişlerinde engele takılmadan rahatlıkla girebilmesinin önemli olduğunu dile getiren Ödemiş  Engelsiz Yarınlar  Derneği Başkanı Serpil Aksoy Baştürk “Ödemiş Belediyesi tarafından belediye hizmet binasına engelliler için güzel bir çalışmayı hayata geçiren Ödemiş Belediye Başkanımız  Mehmet Eriş’e engellilerin Ödemiş Belediyesine geldiklerinde sorun yaşamadan girmeleri konusunda bu hizmeti  yaptığından dolayı kendisine tüm engelliler adına teşekkür ediyorum. Genelde tüm engellilerin yaşadığı sorunlardan biri de resmi kurumlarda herhangi bir işi olduklarında ne bileyim, Engelli asansörü, girişlerde engelli girişi  olmaması bazen sorun haline gelebiliyor. Tüm engellilerimizin yaşadığı sorunlardan biri de tekerlekli sandalye ile yolllarda rahat bir şekilde gitmeyi istemektedirler. Bu konuda İzmir Büyükşehir Belediyesinin engellilere yönelik güzel projeleri  var. Ödemiş Belediyesinin de engelliler için ileriye dönük engellilerin rahat bir yaşam sürmeleri için kolaylıkların getirileceğine inanıyorum.” Dedi.

Ödemiş’te hafta sonu kısıtlama tatili ile birlikte Ödemiş Belediyesinde  engelliler için yol çalışması gerçekleştirildi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ