Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

ÖTB’den Ziraat Bankası İle Yeni Anlaşma

ÖTB’den Ziraat Bankası İle Yeni Anlaşma
Reklam

Ödemiş Ticaret Borsası, üyelerinin ticari mal alım-satımlarında kolay finansman imkanı için Ziraat Bankasının “Bankkart Başak Tedarik Zinciri Finansmanı” ürünü için iş birliği protokolü imzaladı.

İmza töreninde, Borsada Ödemiş Ticaret Borsası Yönetim Kurulu  BaşkanıA.Latif Aka ve Ziraat Bankası Ödemiş Şubesi Müdürü Yener Kızılçam bir araya geldi.

Konuyla ilgili Ödemiş Ticaret Borsası A.Latif Aka: “İşletmelerimiz zor bir süreçten geçiyor. Üyelerimizin taleplerini TOBB aracılığıyla ilgili kuruluşlara her zaman iletiyoruz. Bu dönemde Ziraat Bankasının üyelerimize sağlayacağı avantajlar, üyelerimizin ticari faaliyetlerini devam ettirmelerine katkı sağlayacaktır. Ticari faaliyetlerin sürdürülebilirliğinde en önemli nokta finansmana erişim ve güvendir. Projenin ana amacı, alım-satım işlemlerinin Ziraat Bankası garantörlüğünde gerçekleştirilmesi olup böylece tahsilat konusunda her iki tarafın da riskini sıfıra indirmek ve esnek vade ve taksit imkânları ile daha fazla satış yapabilme imkanı tanımaktır. Projede emeği geçenlere teşekkür ediyor, attığımız bu imzanın hayırlara vesile olmasını diliyorum.” dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ