Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Demokrat Parti Kadın Kolları Başkanlığına Yeni Transfer

Demokrat Parti Kadın Kolları Başkanlığına Yeni Transfer
Reklam

Ak Parti Kiraz İlçe Kadın Kollarından yaklaşık 18 yıldan beri bir takım görevlerde bulunan Filiz Çomuk partisi Ak Parti Kiraz İlçe Kadın Kollarından istifa ederek Demokrat Parti Kiraz İlçe Kadın Kolu Başkanı oldu.

“AK PARTİ KİRAZ İLÇE TEŞKİLATINDA YAŞANAN DURGUNLUKTAN DOLAYI AİLECE İSTİFA ETTİK.”

Kiraz Demokrat Parti İlçe Kadın Kolları Başkanlığına gelen Filiz Çomuk “Kiraz Ak parti İlçe Kadın Kollarında her zaman aile olarak partimizin arkasında durduk. Ancak son yıllarda  Kiraz Ak parti teşkilatında yaşanan durgunluk ve partimizin elimizden tutmaması nedeniyle  en doğru seçim olarak Demokrat Partiyi kendimize benimsedik. Bundan sonra İlçe teşkilatımızla birlikte el ele vererek önümüzdeki seçimlerde var gücümüzle çalışacağız.” dedi.

DEMOKRAT PARTİ İLÇE BAŞKANI ATEŞ  PARTİSİNE  KATILAN ASENAYA İLK PARTİ ATKISINI TAKTI.

Ödemiş Demokrat  Parti İlçe Başkanı Mutahhar  Ateş partisine  yeni katılan ve ayağının tozu ile Kiraz Demokrat Parti İlçe Kadın Kolları başkanı olan Çomuk’a başarılar diledi. İlçe Başkanı Ateş “Partimize şu anda Türkiye genelinde yeni yeni katılımlar var. Genel başkanımız Güntekin Uysal’ın da dediği  gibi 2021 yılında bu katılımlar devam edecektir. Bizler de  yeni katılımlar ve yeni üyelikler Ödemiş, Kiraz, Beydağ İlçelerinde devam etmektedir. Bundan  sonra da katılımlar yeni yılda yoğun bir şekilde devam edecektir. Partimiz çatısına yeni katılan ve Ak Parti  Kiraz İlçe Kadın Kolları üyeliğinden ailesiyle birlikte istifa ettikten sonra bizleri tercih eden değerli Filiz Çomuk’a görevinde  başarılar diliyoruz. Kiraz Demokrat Parti  teşkilatımız daha da güçlenecektir.” dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ