Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Eriş, Yeni Yıl İçin Güzel Mesajlar Verdi

Eriş, Yeni Yıl İçin Güzel Mesajlar Verdi
Reklam

Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş bazı bayramlar ve yılbaşı öncesinde uyguladığı yerel gazetelere ziyaret geleneğini bir kez daha devam etti.

BAŞKAN  ERİŞ, ÖDEMİŞ KENT GAZETESİ EKİBİ İLE BİR ARAYA GELDİ

Ödemiş Belediye Başkanı  Mehmet Eriş beraberindeki Ödemiş Belediye Başkan Yardımcısı  Özay Kaptan ve Ödemiş Belediyesi Basın ve Yayın Sorumlusu Cemile Özgüllü ile birlikte  2021 yılı öncesinde yerel gazeteleri ziyaret etti. Başkan Eriş Ödemiş Kent Bölge Gazetesinde  Hukuk Danışmanı Avukat Bülent Sarı ve Kent Gazetesi personeli ile bir araya geldi.

Ödemiş Belediye Başkanı Eriş 2020 yılında Başta Koronavirüs salgını olmak üzere şansızlıklarla dolu bir yıl yaşadıklarını ifade ederken “2020 yılında ülkemizde ve Dünya ülkelerinin mücadele verdiği Covid-19 virüs salgınında maalesef  çok acı kayıplar verdik. İlçemizde de yine  bu ölüm olaylarıyla üzüldük. Bu yaşadıklarımızı  yeni yılda inşallah yaşamamayı temenni ediyorum. Zor bir süreci hala yaşamaktayız. Ama önemli olan aşıların bir an önce ülkemize gelerek uygulanmasını hep birlikte bekliyoruz.” dedi.

“YAŞADIĞIMIZ CORONAVİRÜS SALGININDAN BİR ÇOK SEKTÖR ETKİLENDİ”

Yaşanan Covid-19 sürecinden, sağlık çalışanları olmak üzere bir çok kesimin etkilendiğini ve bu durumdan bir çok meslek sektörünün de etkilendiğini ifade eden Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş “Ülkemizde bir çok meslek sektöründe bu yaşanan Covid-19 sürecinde ekonomik anlamda sıkıntılar yaşandı. Herkesin de beklentisi bir an  önce normal bir hayata geçmektir.  2021 yılında beklentilerimizin olduğu mutlu yarınlara inşallah yeni yılda kavuşuruz.” dedi.

Ödemiş Kent Gazetesi adına konuşan Hukuk Danışmanı Avukat  Sarı Ödemiş Belediye Başkanı Eriş olmak üzere  Başkan yardımcısı Kaptan ve Ödemiş Belediyesi  Basın ve Yayın sorumlusu  Özgüllü’ye teşekkür ederken “Öncelikle yeni yıl öncesinde bizleri ve Kent Gazetesinde bulunan ekibimizi böyle nazik bir ziyaretinizden dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Bizler de  sizler gibi 2021 yılının Ülkemize  güzellikler getirmesini temenni ediyoruz. Ödemiş Belediyesi olarak sizlere yeni yılda başarılarınızın devamını diliyorum.” dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ