Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

ÖTO, Devlet Destekli Projeler İçin Üyelerinin Yanında

Reklam

Ödemiş Ticaret Odası üyelerinin devlet destekli projelerden faydalanabilmeleri için gereken desteği vermeye devam ediyor. Her geçen gün KOSGEB projelerine yenileri ekleniyor ve devlet destekli hibe program başvuruları açılıyor. Bu süreçleri yakından takip eden Ödemiş Ticaret Odası da üyelerini başvurabileceği projeler konusunda bilgilendiriyor.

Dede Zirai Makinaları İmalatı firması sahibi İbrahim İldireci, KOSGEB’in açmış olduğu iki ayrı destek programına başvurarak onaylarını almışlardır. Konuyla ilgili firma sahibi İbrahim Bey ;

“ Firmamızın başvurabileceği uygun hibe programları için gerekli çalışmalarımızı yaptık, projemizi hazırladık ve KOSGEB’e sunduk. İki projemizden de onayımızı aldık ve projenin devamlılığı için çalışmalarımıza başladık. Proje sunumu sürecindeki desteklerinden dolayı  Ödemiş Ticaret Odası Başkanımız Rıfat Bey’e ve oda personelimize çok teşekkür ederiz.” Dedi.

Ödemiş Ticaret Odası Başkan’ı Rıfat Eriş ise, “Orta ve küçük ölçekli firmalarımız için her geçen gün devlet destekli hibe programları açıklanıyor. İlgili firmalarımızın işlerini büyütebilmeleri için onlara uygun olacak projelere mümkün mertebe yönlendirmeye çalışıyoruz. Proje süreçlerinde de firmalarımızı yalnız bırakmayarak, her aşamada destek vermekteyiz. İki ayrı projeden onay alan üyemiz Dede Zirai Makinaları İmalatı firmasını da başarılarından dolayı tebrik ediyorum.” dedi.

Haber : Cengiz Türkavcı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ