Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Engelsiz Yarınlar Derneği Yeni Yıla Pasta Keserek Girdi

Engelsiz Yarınlar Derneği Yeni Yıla Pasta Keserek Girdi
Reklam

Ödemiş’te faaliyetlerini sürdüren ve aynı zaman görevini üstlendiği Ödemiş Engelsiz Yarınlar  Derneği Başkanı olarak bir çok başarılı projeye imza atan Başkan  Serpil Aksoy yılın  son gününde  dernek üyelerine çeşitli hediyeler  dağıtarak derneğe bağlı engellileri yeni yıl öncesinde sevindirdi.

“UMUT DOLU YENİ BİR YIL DİLİYORUM.”

Yeni yılda umutların  gerçeğe dönüşeceği bir yıl  olmasını dilediğini ifade eden Ödemiş Engelsiz Yarınlar Derneği başkanı Serpil Aksoy Baştürk “Dernek olarak 2013 yıldan beri  ilçemizde örnek olan bir etkinliği geleneksel olarak gerçekleştiriyoruz. Bu yılda bu etkinliğin 3. kez daha gerçekleştirmekteyiz. Burada derneğimize bağlı tüm üyelerimiz için çeşitli sosyal  sorumluluk projelerini gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Buradaki en büyük amacımız  engellilerimizin  ilçemizde  yaşamlarında  rahat bir yaşam  sürmelerinde bizler de elimizden geleni yapmaya devam ediyoruz.” dedi.

“BU YIL EĞLENCE YERİNE PASTA KESEREK ENGELLİLERİMİZE HEDİYELER  DAĞITTIK.”

Ödemiş Engelsiz Yarınlar Derneği Başkanı Serpil Aksoy Baştürk “Ödemiş Engelsiz Yarınlar  Derneğinde bu yıl bilindiği üzere yaşanan Covid-19 süreci içinde sadece bir pasta kesme ve bunun yanında engellilerimize yeni yıl hediyelerini takdim ettik. Burada diğer yıllarda olduğu gibi bu yıl  engellilerimizin 2021 yeni yıla mutlu  bir şekilde girmelerini sağladık. Burada bizim  için en önemli olan konu Onların Mutluluğu Bizlerin  Mutluluğu demektir. Biz onların yüzünün  güldüğünü görünce çok mutlu oluyoruz. Yapılan pasta kesme etkinliğinde bizleri yalnız  bırakmayan ve her daim yanımızda olan Ödemiş Belediye Başkanımız Mehmet Eriş’e  verdiği destekten  dolayı kendisine ayrıca  teşekkür ediyoruz.” Dedi.

“ÖDEMİŞ ENGELSİZ YARINLAR DERNEĞİNİN ETKİNLİĞİNDE ONLARI YALNIZ BIRAKMADIK.”

Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş yapılan etkinliği değerlendirerek “Ödemiş Zihinsel ve Bedensel Engelsiz Yarınlar Derneğimizin geleneksel yılbaşı etkinliğinde aile sıcaklığında bir aradaydık.

Yeni yılda sevgi, duyarlılık ve dayanışmanın tüm dünyayı sarmasını ve gelecek yılbaşı için etkinliklerimizi Koronavirüssüz günlerde daha da geniş katılımla ve gönlümüzce düzenlemeyi diledik.” dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ