Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Güriş, Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Güriş, Muhtarlarla Bir Araya Geldi
Reklam

İzmir Büyükşehir Belediyesi Ödemiş Yerel Hizmetler Koordinatörü Hikmet Güriş yeni yıl girmeden önce Ödemiş Muhtarlar Derneğinde Başkan Nihat Savuran ve Ödemişli muhtarlarla bir araya geldi.

Muhtarların  görevi ve konumu itibarı ile önemli bir görevi üstlendiklerini dile getiren İzmir Büyükşehir  Belediyesi  Ödemiş Yerel Hizmetler Koordinatörü  Hikmet Güriş “Bugün İzmir Büyükşehir Belediyesi Ödemiş  Yerel Hizmetler Birimi olarak  hem muhtarlarımızın yeni yılını kutlamak hem  de onlarla bir araya gelmek için yılın son gününde Muhtarlar Derneğinde bir araya geldik. Büyükşehir  Belediyesinin ve ilçelerde bulunan Yerel Hizmet Birimleri bilindiği üzere üstlendiği bir çok görev ve sorumlulukları kapsamında  mahallelerimizde bulunan  mahalle muhtarlarımızın da zaman zaman kendi görev yaptığı mahallelerdeki vatandaşlarımızdan gelen talepleri bizlere muhtarlarımız iletiyorlar. Muhtarlarımız baktığımızda  her bakımdan bir anlamda vatandaşlar ile arasında  önemli bir görevi üstlenmektedirler. Bizler de bize iletilen konuları ve talepleri de değerlendirmeye devam ediyoruz.” Dedi.

Ödemiş Muhtarlar Derneği Başkanı Nihat Savuran “Yeni yıl öncesinde bizleri unutmayarak  Dernek binamıza nezaket ziyareti ve verdiği hediyelerden dolayı İzmir Büyükşehir Belediyesi  Ödemiş Yerel Hizmetler Koordinatörü Hikmet Güriş’e teşekkür ediyoruz. Burada  kendisinin de bahsettiği  gibi mahallelerimizde zaman  zaman mahalle sakinlerimizin talepleri oluyor. Bizler mahalle muhtarları olarak gerek Ödemiş Belediyesi ile gerekse Büyükşehir’i Büyükşehir’in ilgili birimi ile görüşerek yapılması  gereken konularda  gerekli girişimleri yapmaya  devam ediyoruz.” dedi.

Muhtarlardan Recep Yeşiltaş “İzmir Büyükşehir  Belediyesi  bizleri hiçbir zaman asla yalnız bırakmıyor.  Önemli olan karşılıklı iyi diyalogun en iyi şekilde devam etmesidir. Bizler mahallemizde vatandaşlarımızın ilettiği konularda elimizden gelen çalışmayı yaparak ilgili kurumlara bildirerek muhtarlık konusunda üstümüze düşeni  yapmaya devam ediyoruz.” dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ