Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Yılmazlar, Belediye Personelinin Yeni Yılını Kutladı

Reklam

Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar, Belediye personelinin yeni yılını kutladı.Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar, Beydağ Belediyesi şantiyesinde belediye personeli ile buluşarak yeni yıllarını kutladı.

“TÜM  EKİPTEKİ ARKADAŞLARIMIZA ÇALIŞMALARINDAN DOLAYI BAŞARININ DAİMİ OLMASINI BEKLİYORUZ.”

Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar ise kutlamadan önce yaptığı konuşmada “2020 yılını tamamladık. 2020 yılı dünyada olduğu gibi tüm Türkiye’de de gündemi Covid-19 salgını oldu. Maalesef bu salgın nedeniyle yakınlarımızı kaybettik. Bizde bu salgından payımızı aldık ama sağlıkla yeniden hep birlikteyiz. Bu dönemde özellikle bazı birimlerimize büyük görev düştü. Bu arkadaşlarıma cansiperhane çalıştıklarından dolayı öncelikle onlara teşekkür etmek istiyorum. Yaklaşık 8-9 aydır her gün saha da alanda ve önce kendi canı kaygısıyla ve kendi canını düşünmeden çalışan arkadaşlarımız bugün için bu süreçteki bizim yüz akımız oldu. Tüm personelimize ayrı ayrı teşekkür etmek istiyorum. 2021 yılı başta kendimize, sevdiklerimize tüm dünyaya, ülkemize ve ilçemize sağlık, huzur ve mutluluk getirsin. Kavgaların, savaşların ve kötülüğün büyümediği dünya olsun. 2021 yılı hepinize kutlu olsun.” dedi.

“İYİKİ VARSINIZ”

Başkan Yılmazlar tüm personelim yeni yılını kutladıktan sonra hatıra fotoğrafı çektirdi.

Yılmazlar, “2020 yılında birçok felaketle mücadele etmek zorunda kaldık. Yol arkadaşlarımızı kaybettik, eksildik.2021’e adım atarken; gece gündüz demeden çalışan, Beydağ’ımızı güzelleştiren mesai arkadaşlarımız iyi ki varsınız; yeni yıldan tek dileğimiz sağlık, mutluluk ve bol kahkaha…” dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ