Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Amatör Futbolcular Birliği Sonuç Bekliyor

Reklam

Amatör ve Bölgesel Liglerin tam anlamıyla başlamaması ve belirsizliğin koruması üzerine Amatör Futbolcular Birliğinden yeni bir açıklama daha geldi.

Amatör Futbolcular Birliği “Eğer bir Makamda oturuyorsanız o koltuğun hakkını vereceksiniz yoksa o koltuğun hakkını verenlere bırakacaksınız. Bu iki seçenekte de Hak-Hukuk-Adaleti içinde barındırıyor.

Aylardır Türkiye’de spor camiasını geçtik Sporla alakası olmayan insanlar bile Amatör Futbol Camiasının mağduriyetinden haberdardır.

Hepimizin beklentisi belli duamız belli duyan belli ama sorun ne neden bu sorumluluğu alması gerekenler almıyor Neden bu kadar kaosa krize engel olmuyorlar.

Herkes her şeyin farkında aslında çıkın Delikanlı gibi Ya Oynatmıyoruz deyin Ya da Oynatıyoruz diye söyleyin.

Aylardır 10 binlerce kardeşimizi Binlerce Hocamızı Yüzlerce kulübümüzü ve Başkanlarımızı ve en önemlisi Türkiye geneli milyonlarca taraftarlarımızı idare etmekten, Sizleri arayıp sormaktan, bize bilim kurulu sağlık kurulu demenizden bizimde elimizde değil demenizden  bıktık kısaca Sizin yürekli olup sizin  cevap veremediğiniz sorumluluk alamadığımız her şeye karşı Umutlanıp utanmaktan artık bıktık.

Sizin yüzünüzden Askerliğini yakanlar, Evliliğini bitirenler, Ailesi dağılanlar, Evinden kaçanlar, Bankalara borçlanıp ödeyemenler, Kirasını ödeyemeyenler, Düğünlerini erteleyenler ve en kötüsü psikolojik sıkıntılar yaşanmaktadır.” Dediler.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ