Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

ÖTB, Halkbank’la ‘Tedarik Zinciri’ Protokolü İmzaladı

Reklam

Ödemiş Ticaret Borsası (ÖTB), üyelerinin ticari mal alım-satımlarında kolay finansman imkanı için Halk Bankası “Parafkart Tedarik Zinciri Finansmanı” ürünü için iş birliği protokolü imzaladı.

İmza töreninde, Borsada Ödemiş Ticaret Borsası Yönetim Kurulu  Başkanı Latif Aka ve Halk Bankası Ödemiş Şubesi Müdürü Halil Özbellek bir araya geldi.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Ödemiş Ticaret Borsası Latif Aka “İşletmelerimiz zor bir süreçten geçiyor. Üyelerimizin taleplerini TOBB aracılığıyla ilgili kuruluşlara her zaman iletiyoruz. Bu dönemde Halk Bankasının üyelerimize sağlayacağı avantajlar, üyelerimizin ticari faaliyetlerini devam ettirmelerine katkı sağlayacaktır. Ticari faaliyetlerin sürdürülebilirliğinde en önemli nokta finansmana erişim ve güvendir. Projenin ana amacı, alım-satım işlemlerinin Halk Bankası garantörlüğünde gerçekleştirilmesi olup böylece tahsilat konusunda her iki tarafın da riskini sıfıra indirmek ve esnek vade ve taksit imkânları ile daha fazla satış yapabilme imkanı tanımaktır. Projede emeği geçen başta TOBB’mize ve Halkbank Genel Müdürlüğü’ ne teşekkür ediyor, attığımız bu imzanın hayırlara vesile olmasını diliyorum.” dedi.

Haber : Özlem Tekin

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ