Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Kasap’ın, Efe Resimleri Sanal Sergide Yer Aldı

Reklam

Ödemiş’in  ünlü  ressamı Mustafa Ali Kasap Türkiye genelinde bir çok  ressam ve sanatçıların eserleri Türkiye  Güzel Sanat Eser sahipleri Meslek Birliği Adana Şubesi  tarafından açılan sanal  sergi de yerini aldı.

Ödemiş’te sanat çalışmalarını aralıksız olarak sürdüren Mustafa Ali Kasap “Yaşanan Covid-19 sürecine rağmen atölyemizde  sanatsal çalışmalarımızı aralıksız olarak sürdürmekteyiz. Adana ilinde Türkiye genelindeki ressam ve sanatçı arkadaşlarımızın çeşitli eserlerinin yer aldığı  resim sergisi sanal ortamda yerini aldı. Bu anlamda inşallah covid-19 virüs salgını sürecini atlattığımızda  normal sergilerimize dönmek  ve efe resimlerimizi  tüm Türkiye  genelinde tanıtımına devam etmeyi planlıyoruz.” Dedi.

Türkiye Güzel Sanat Eseri Sahipleri Meslek Birliği Adana Şube Başkanlığı tarafından açılan sanal sergide 55 sanatçının 97 eseri yer aldı. GESAM Adana Şube Başkanı Gülşen Doğan, “Yüzyıllardan bu yana insanların hayatında sanat hep var olmuştur ve ruhumuza tatlı bir dokunuşla bizleri var etmiştir. Sanatsız bir yaşam düşünülememektedir. Zorlukları ve sıkıntıları geride bırakmak temennisiyle daha güzel daha yaşanabilir bir dünya için el ele verelim.” Dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ