Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

BOZDAG YAYLASINDA   PARAŞÜTÇÜLÜK ALANININ AKTİF VE DÜZENLİ HALE GELMESİ BEKLENİYOR

Reklam

Egenin  turizm merkezlerinden  olan  Bozdag yaylasının  paraşüt uçuş alanındaki bir takım yetersizlik nedeniyle ilgi biraz daha az olurken  bölgedeki  vatandaşlar   Bozdağ için büyük önem  taşıyan  Paraşüt  uçuş alanının daha  modern ve kullanılabilir hale gelmesini  istediler.

Bazı  Bozdağlı  vatandaşlar “ Bölgemiz için büyük bir önem taşıyan   Bozdağ Kış turizm alanı olan  Paraşütçülük  bölgemizde  en çok buradan  uçuş gerçekleşmektedir. Ancak buranın  etrafının düzenlenerek bir takım gelen sporcuların  burada  çay ve kahve içecekleri bazı alanların  oluşturulması ve bunun  yanında  atlama yerinin  daha  etrafının  düzenlenmesini bekliyoruz.”dediler.

BOZDAĞ  YAYLASINDAN UÇUŞ ALANI İÇİN TÜRKİYE GENELİNDEN HER YERDEN  BÖLGEYE GELİYORLAR

Bozdag yaylasının her bakımdan  gerek kar turizmi ve gerekse  yaz ile kışın  önemli özelliğe sahip olduğunu dile getiren bölge sakinleri “ Bozdağ da yaylasında sadece kış değil yaz aylarının da vazgeçilmez bir  yeridir. Bölgemizde en yakın Beydağ İlçesinden  veBozdag yaylasından  paraşüt ile atlama gerçekleşmektedir.  Bu konuda  yaşananCovit 19 sürecinden sonra  bu bölgede  paraşüt atlama  alanının  daha düzenli olması buraya büyük bir canlılık kazandıracaktır.”dediler.

Haber : Turgay KONURALP

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ