Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Denizbank ve İzmir Damızlık Sığır Yetiştiricileribirliği’nden Güç Birliği

Reklam

Tarıma desteği milli mesele olarak gören ve yüzde 45’in üzerindeki pazar payı ile özel bankalar arasında ilk sırada yer alan DenizBank,İzmir Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği ile iş birliğine imza attı.

Kurumlar arasında imzalanan protokol çerçevesinde birlik üyesi çiftçilere; Üretici Kart ile üye aidatlarını 5 ay vade ve faizsiz ödeme, Üretici Kart ile yapacakları alışverişlerinde ise 5 ay vade fırsatı sunuluyor. Yanı sıra 25.000 TL’ye kadar kefilsiz, 50.000 TL’ye kadar tek kefilli özel faiz oranı ile kredi imkanı ve hayvan alım kredisinde 60 ay vade ve %100’e varan kredilendirme olanağısağlanıyor.

Bankanın İzmir Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Ahmet Kacaağa ile birlikte iş birliğine ilişkin değerlendirmelerde bulunan DenizBankÖdemiş Şube Müdürü Güliz Aydoğar şunları söyledi; “2003 yılından bu yana, Deniz’in bereketini toprağa, toprağın bereketini de çiftçimize, ülkemize aktarmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Tarım sektörünü en fazla destekleyen özel banka olarak, tüm kaynaklarımızla üreticilerimizin yanında olmayı ülkemize borcumuz olarak görüyoruz. Bu anlayış çerçevesinde İzmir Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği ile birlik üyelerine ödeme ve avantajlı kredi imkanı sunduğumuz iş birliğine imza atmaktan mutluluk duyuyoruz. Milli bir mesele olarak ele aldığımız tarım alanına destek vermeye, üreticimizin yanında olmaya devam edeceğiz”.

Haber : Cengiz Türkavcı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ