Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Ak Gençlik İzmir’den Ödemiş Ak Parti Teşkilatına Ziyaret

Reklam

Ak Parti Ödemiş İlçe Teşkilatında gerçekleşen buluşmada Ak Parti İzmir İl Gençlik Kolları Başkanı Eyyüp Kadir İnan partinin Ödemiş İlçe Teşkilatına ziyarette bulundu.  İl Gençlik Kolları Başkanı İnan İlçe teşkilatı önünde çiçeklerle karşılandı.

Ak Parti İlçe Başkanı Muhammet Şen ile Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Aydın eşliğinde, Ak Parti Ödemiş Gençlik Kollarıyla partinin  yeni İlçe merkezinde istişare toplantısında bir araya geldiler.  Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Aydın mazbatasını alıp göreve başlamasının ardından ilk ziyaretini yapan, Eyyüp Kadir İnan Ödemiş Ak Parti Gençlik Kolları başkanı Hüseyin Aydın’a ve yönetimine güvenini dile getirdi. 2023’teki yapılacak olan, Cumhurbaşkanlığı seçiminde bu heyecan ve enerjiyle 2024’teki yerel seçimlerde de Ödemiş’te başarının geleceğinden şüphesi olmadığını dile getirdi. Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Aydın ise, İl Gençlik Kolları Başkanı İnan’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür edip duyulan güveni boşa çıkarmayacaklarını dile getirdi.

Ak Parti Ödemiş İlçe Başkanı Muhamet Şen “Parti Teşkilatımızın yeni yerinde çalışmalarımızı ve ayrıca mahalle  ziyaretlerimizi de sürdürüyoruz.” dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ