Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Bosna Hersek Türkiye Başkonsolos’u Baysak’ın Ölümü Büyük Üzüntü Yarattı

Bosna Hersek Türkiye Başkonsolos’u Baysak’ın Ölümü Büyük Üzüntü Yarattı
Reklam

Ödemiş’e defalarca gelen ve aynı zamanda Karşıyaka Eski Belediye Başkanı olan Bosna Hersek Türkiye Fahri Başkonsolos’u İzmir Bosna Sancak Kültür, Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Onursal Başkanı Kemal  Baysak’ın geçirdiği Covid-19 tedavisinde, yapılan tüm müdahaleye rağmen yaşamını yitirmesi başta ailesi olmak üzere sevenleri arasında büyük üzüntü yarattığı bildirildi.

Eski  Karşıyaka Belediye Başkanı olan Baysak’ın her yönden sevilen biri olduğunu ifade eden ve ölümden duyduğunu üzüntüyü ifade eden Başkan Mehmet Eriş “Karşıyaka eski Belediye Başkanı, Bosna Hersek Türkiye Fahri Başkonsolosu, İzmir Bosna Sancak Kültür ve Yardımlaşma Derneği Onursal Başkanı ve iş insanı değerli Kemal Baysak’ı Covid-19 nedeniyle yitirdik. Merhum Kemal Baysak’a Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine sabır ve başsağlığı diliyorum.” dedi.

Ödemiş Balkan Göçmenleri Kültürü Yaşatma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Tuncay Saygıner Başkan Kemal Baysak’ın ölümünden duyduğu üzüntüyü dile getirirken “Bosna Hersek İzmir Fahri Konsolosu,Türkiye Bosna Hersek Kültür Dernekleri Federasyonu Kurucu Başkanı Kemal Baysak vefat etmesi bizleri derinden üzmüştür. Camiamıza, ailesine başsağlığı dileriz, Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun.” dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ