Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Ak Parti İlçe Teşkilatı Pazarcı Esnafıyla Buluştu

Ak Parti İlçe Teşkilatı Pazarcı Esnafıyla Buluştu
Reklam

Ak Parti İlçe Teşkilatında Başkan Muhammet Şen, İlçe Başkan Yardımcısı Halil Güler pazarcı esnaflarıyla bir araya geldiler.

Yapılan buluşmayı değerlendiren Ak Parti  Ödemiş İlçe Başkanı  Muhammet Şen “Bugün parti teşkilat merkezimizde çok şükür bugünümüzde vatandaşlarımızla bir araya gelerek geçti. Pazarcı Hemşehrilerimizin istek ve taleplerini dinleyip, sorunların çözüm ve takibi için gerekli çalışmaları başlattık, notlarımızı aldık. Bundan sonra da, parti teşkilatı  olarak  buradaki yaptığımız çalışmaların yanı sıra Mahalle  ziyaretlerimiz de, aralıksız olarak devam edecektir.” dedi.

Parti binasında yeni yere geçilmesinin ardından daha geniş bir alanda parti teşkilatına gelenleri burada bir araya geldiklerini dile getiren İlçe Başkan yardımcısı Halil Güler “Ak parti ailesi olarak buradaki yeni taşınan Ak parti teşkilat binasında çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu kapsamda  pazarcı esnaflarımızla yaşadıkları sıkıntıları gündeme getirdiler. Bizler bu konuda neler yapabiliriz? İlçe Başkanımız Muhammet Şen ile birlikte değerlendirdik.  Önümüzdeki süreçte Ödemiş’in en yakın mahallesinden en uzak mahallesine kadar çalışmalarımız devam edecek.” Dedi.

Haber: Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ