Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Çavuş’tan, Gazeteciler Günü Kutlama Ziyareti

Çavuş’tan, Gazeteciler Günü Kutlama Ziyareti
Reklam

10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü kapsamında, Ödemiş Gıda Odası Başkanı Hülya Çavuş ilçedeki yerel gazeteleri ziyaret etti.

Ödemiş Kent Gazetesini de ziyaret eden Çavuş “Geçen yıllarda bildiğiniz üzere Oda olarak siz değerli basın mensuplarınız için farklı etkinlik yapıyorduk. Ancak bu yıl Koronavirüs kapsamında sadece ziyaretleri gerçekleştiriyoruz.”

Tüm basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler olarak da, sizlerin bu gününüzü kutluyorum Mesajını veren Başkan Çavuş “Toplumsal enformasyonun sağlanmasında anahtar rolünde bulunan basınımızın değerli mensupları, her zaman son derece zorlu ve bir o kadar önemli bir konumda yer almalarının yanı sıra toplumların gelişim ve değişiminde de son derece etkin ve aktif bir rol oynamaktadırlar. Vatandaşımızın doğru ve tarafsız haber alma hürriyetini sağlamak adına zaman mefhumu gözetmeksizin cefakârca çalışan, demokratik kültürümüzün gelişimine değerli katkılar sağlayan tüm basın emekçilerimize teşekkür ediyorum. Bizler mesai arkadaşı olarak gördüğümüz gazetecilerin her zaman yanındayız. Basın ilke ve ahlaki değerleri doğrultusunda, toplum yararını esas alan görev ve sorumluluk bilinciyle, şehrimizde görev yapan vatandaşlarımızın gören gözü, işiten kulağı ve sesi olan yerel gazete, internet medyası, ulusal ajans ve temsilcilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlarım. Sizler  bugün yaptığınız haberlerle topluma önemli bir mesaj vermeye devam ediyorsunuz. Bu konumu da bizler Oda olarak önemsiyoruz.Bizler de Ödemiş Gıda Odası olarak  çalışmalarımızı her zaman basın sektörüyle paylaşmaya devam ediyoruz. İyi hepiniz varsınız “ dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ