Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Güriş, Kent Gazetesini Ziyaret Etti

Güriş, Kent Gazetesini Ziyaret Etti
Reklam

10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü kapsamında, İzmir Büyükşehir Belediyesi Yerel Hizmetler Koordinatörü Hikmet Güriş ilçedeki yerel gazeteleri ziyaret etti.

Ödemiş Kent Gazetesini de ziyaret eden ve Tüm basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum diyen Güriş “Toplumsal enformasyonun sağlanmasında anahtar rolünde bulunan basınımızın değerli mensupları, her zaman son derece zorlu ve bir o kadar önemli bir konumda yer almalarının yanı sıra toplumların gelişim ve değişiminde de son derece etkin ve aktif bir rol oynamaktadırlar. Vatandaşımızın doğru ve tarafsız haber alma hürriyetini sağlamak adına zaman mefhumu gözetmeksizin cefakârca çalışan, demokratik kültürümüzün gelişimine değerli katkılar sağlayan tüm basın emekçilerimize teşekkür ediyorum. Bizler mesai arkadaşı olarak gördüğümüz gazetecilerin her zaman yanındayız. Basın ilke ve ahlaki değerleri doğrultusunda, toplum yararını esas alan görev ve sorumluluk bilinciyle, şehrimizde görev yapan vatandaşlarımızın gören gözü, işiten kulağı ve sesi olan yerel gazete, internet medyası, ulusal ajans ve temsilcilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlar , çalışmalarında başarılar ve sağlıklı günler dilerim” mesajını  verdi.

“BÜYÜKŞEHİRİN YAPTIĞI PROJELERİ BASINLA HER ZAMAN PAYLAŞIYORUZ.”

İzmir Büyükşehir Belediyesinin  bütünşehir yasasının gündeme girmesi ile birlikte her zaman çalışma ve projeleri basın mensuplarıyla paylaşmaya devam ettiklerini dile getiren Güriş “Büyükşehir Belediyemiz sadece İzmir Merkezde değil İzmir’e bağlı  kendi görev ve sorumluluk alanı olan İzmir’e bağlı ilçelerde  yol çalışmasından tutun bir çok değişik alanda çalışmaları var gücüyle elinden geldiği kadar eş zamanlı olarak çalışmalarını yürütmektedir. Bizlere de Ödemiş ve mahallelerinde, her zaman çalışmalarımızı  gece ve gündüz devam ediyoruz. Bunun yanında gerek değerli vatandaşlarımız dan ve gerekse  mahalle muhtarlarımızla  her zaman bir araya gelerek çalışmaları değerlendirmeye devam ediyoruz.” dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ