Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Ödemiş’te Demokrasi Adına Güzel Görüntü

Ödemiş’te Demokrasi Adına  Güzel Görüntü
Reklam

Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, Ak Parti Ödemiş İlçe Teşkilatının yeni yerine geçmesi nedeniyle İlçe Başkanı Muhammet Şen’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Demokrasiyle güzel bir aile olduklarını ifade eden Başkan Eriş “Ak Parti Ödemiş İlçe Teşkilatı’nın yeni ilçe binası için Başkanımız Muhammet Şen’e hayırlı olsun dileklerimizi ilettik.

Evimiz Ödemiş’in ihtiyaçlarını ve kentimiz için hep birlikte yapabileceklerimizi konuştuk. Burada en önemli olan yapılacak olan her türlü hizmetin Ödemiş adına olması hepimiz adına önemli çünkü sonuç olarak hep birlikte burada yaşıyoruz.” dedi.

Ak Parti Ödemiş İlçe Başkanı Muhammet Şen Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş’e yaptığı ziyaretten dolayı teşekkür ettiğini ifade ederek “Ödemiş Belediye Başkanımız  Mehmet Eriş  ilçe teşkilat binamıza hayırlı olsun ziyaretine gelmesinden dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz.” dedi.

Yapılan ziyarete Başkan Eriş’in yanı sıra CHP İlçe Başkanı Hamdi Halis Başkan yardımcısı Özay Kaptan da katılarak Ak Parti İlçe Teşkilatına yeni yerine geçmelerinden dolayı Hayırlı Olsun dileklerini ilettiler.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ