Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Demokrat Partide Rozet Takma Töreni

Demokrat Partide Rozet Takma Töreni
Reklam

Demokrat Parti Ödemiş İlçe Teşkilatında  önceki akşam parti çatısı altında  Demokrat Parti  Kiraz İlçe Kadın Kolları Başkanı Filiz Çomak  ve Kiraz Demokrat Parti Gençlik Kolları Başkanı olan Sakin Sağ’a Demokrat Parti Ödemiş İlçe Başkanı Mutahar Ateş tarafından parti rozeti takıldı.

“ZAMAN BU DAKİKADAN SONRA ÇALIŞMA ZAMANI”

Kiraz Ak Partideki 18 yıldan beri süren üyeliğinden istifa ederek Demokrat Parti çatısına geçen Demokrat Parti Kiraz İlçe Kadın Kolları Başkanı  Filiz Çomuk Demokrat Parti ailesine katılmaktan mutluluk duyduğunu ifade ederek “Bundan sonra Kadınlar Kolu teşkilatı olarak Demokrat Parti Kiraz İlçe Başkanımız Soner Almaz, Gençlik Kolları başkanı olan  Sakin Sağ ve hep birlikte parti içi çalışmalarımıza yön vereceğiz.  Demokrat Partinin eski yıllardan günümüze kadar olan süreçte çok büyük hizmetleri vardır. Son aylarda ise partimize yeni yeni katılımların da olması da partimiz adına son derece  sevindiricidir.Bundan sonra güzel gelişmelerin partimiz adına yaşanacağına inanıyoruz.” dedi.

“KİRAZ, ÖDEMİŞ VE BEYDAĞ İLÇE TEŞKİLATLARI İLE BİRLİKTE OMUZ OMUZA ÇALIŞMALAR GERÇEKLEŞTİRTECEĞİZ”

Demokrat Parti Ödemiş İlçe Başkanı Mutahar Ateş partisinde  Kiraz İlçe Teşkilatına yeni katılan  Kadın Kolları Başkanı Çomuk ve  Gençlik Kolları Başkanlığına getirilen  Sağ’a parti rozetini takarak kendilerine başarılar diledi.

Ateş, Kiraz, Ödemiş ve Beydağ üçgeninde  partileri adına çalışmaların startını vereceklerini ifade ederken “Demokrat Partisinde son günler de, güzel gelişmeler yaşanmaktadır. Bundan sonra bizler de, 3 ayrı ilçemizde  mahalle ziyaretlerine ağırlık  vererek çalışlarımıza, devam edeceğiz. Demokrat Partisi  Menderes  döneminden günümüze kadar uzanmış  ve bu ülkeye çeşitli hizmetleri kazandıran bir partidir. Bundan sonra da  bizler de bu partinin birer neferi olarak   vatandaşlarımızla buluşma çalışmalarına hız vereceğiz. Kiraz İlçesinde ise Pırıl pırıl parti sevdalısı arkadaşlarımız  Kadınlar  Kolu Başkanı  Çomuk ve  Gençlik Kolları Başkanı  Sağ  göreve getirilmiştir. Önümüzdeki günlerde  güzel gelişmeleri kamuoyunla paylaşmaya devam edeceğiz.”dedi.

Demokrat Parti  Kiraz  Gençlik Kolları Başkanı  Sakin  Sağ “Partimiz çatısı altında  ilçe başkanlığı kadınlar kolu başkanlığı  ve  gençlik kolları ile birlikte çalışmalarımıza hız kazandıracağız.” dedi.

Haber : Turgay Konuralp 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ