Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Türkiye Amatör Futbolcular Birliği Mutlu Sona Doğru  Yeni Gelişme

Türkiye Amatör Futbolcular Birliği Mutlu Sona Doğru  Yeni Gelişme
Reklam

Türkiye Amatör Futbolcular Birliği adına yapılan açıklamada “Cumhurbaşkanımızın talimatı ile bugün Spor Bakanımız M. Muharrem Kasapoğlu  ve Spor  genel Mehmet Baykan Müdürümüz  ve Türkiye Amatör Futbolcular Birliği adına Barış Altıntaş, Gökhan Koç ve Eray Şekerci ile görüşme yapılmıştır. Yaklaşık   2 saat süren bir toplantı gerçekleştirildi.

Toplantıda Spor Bakanımız tarafından Cumhurbaşkanımıza bugüne kadar olan süreçle ilgili bir dosya hazırlanacağı için bol bol not almış.Ve süreci hızlandırmak için çalışmalarda aynı şeklide olumlu bir şekilde sonuçlanması için çalıştıklarını beyan etmiş. Daha sonra Futbolcu kardeşlerimizle birlikte Amatör Futbol Camiasını ilgilendiren konuları Mehmet Baykan müdürle birlikte konuşup toplantı sona ermiştir.

Toplantıda bütün Türkiye’deki amatör futbol camiası için 10 aylık süreci futbolcu kardeşlerimiz yaşanılan sıkıntıların boyutlarını geldiğimiz noktada artık dayanacak güçlerinin kalmadığı bundan sonraki süreçte en kısa maçların başlaması özellikle defalarca dile getirdiler ve bunun sonucunda…Ocak ayının 15’de Amatör Futbol Kitapçığı yayınlanacak. Şubat 1-2 tarihinde Amatör Futbol transfer sezonu resmi olarak açılacak. Spor Sahalarıyla ilgili yasakların kalkmasıyla birlikte Hemen maçların başlama Resmi  olarak açıklanacak.

Bizleri Ankara’da bir gün öncesi sabahın köründe sıkıntılarımızı dile getirmek için mücadele eden ve bugünkü randevuya Amatör Futbolcuları temsilen giden kardeşlerimize Canı gönülden teşekkür ediyoruz.” mesajını verdiler.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ