Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Büyükşehir’den Esnafa Su Ve Atık Bedellerinde İndirim Müjdesi

Büyükşehir’den Esnafa Su Ve Atık Bedellerinde İndirim Müjdesi
Reklam

İzmir Esnaf  Odası Başkanı Zekeriya Mutlu İzmir Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü’nün (İZSU) Olağanüstü Genel Kurulu İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in yönetiminde, yeni bir kararla esnafa avantaj sağlandığını ifade eden Başkan Mutlu “İzmir Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü’nün (İZSU) Olağanüstü Genel Kurulu İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in yönetiminde gerçekleşti. Toplantıda, koronavirüs salgınında mağdur olan esnafa müjde niteliğinde bir karar alındı.

Covid-19 salgınının yayılmasını önlemek amacıyla faaliyetleri durdurulan veya kısıtlanan konut dışı abonelerin; lokanta, kahvehane, kafeterya, halı saha, düğün salonu, berber, kuaför güzellik salonu, konaklama ve eğlenceleri mekanlarıvb işletmelerin 1 Ocak 2021 ile 31 Mart 2021 tarihleri arasında konut dışı abonelerin kullandıkları su ve atık su bedellerine 2021 Ocak, Şubat ve Mart aylarında yüzde 50 indirim uygulanması oy birliğiyle uygun bulundu.

Karardan memnuniyet duyduğunu kaydeden İESOB Başkanı Zekeriya Mutlu, ‘Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Tunç Soyer’e, belediye meclis üyelerine ve karara katkı koyan herkese esnaf teşkilatının başkanı olarak  teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız, iyi ki kötü günlerimizde yanımızdasınız’ dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ