Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Altınordu Takımında Gurur Günü

Altınordu Takımında Gurur Günü
Reklam

Furkan Metin ve Emirhan Emir’i diploma töreniyle Altınordu A Takımı’mıza uğurlayan, son dönemde Emre Oymak, Tayfun Tatlı, Anıl Doyuran, Berke Kılıç, Özgür Deryol, Sami Satılmış ve Tunahan Öztürk ile profesyonel sözleşme imzalayan Altınordu Futbol Akademisi’nde (ALFA), bir mutluluk daha yaşandı. Futbola Fransa’nın Saint Etienne takımında başlayan ve yaklaşık 1,5 yıldır ALFA’da “gerçek” profesyonel futbolculuk eğitimi alan Kenan Fakılı da profesyonel sözleşmesine imza attı.

2002 doğumlu kanat forvet pozisyonunda görev yapan Kenan Fakılı’nın imza törenine ALFA Direktörümüz Halit Eroğlu ile Eğitim Direktörümüz Hande Özel katılırken, baba Taner Fakılı, kardeş Dilhan Fakılı ve kuzen Celal Doğan da eşlik etti. ALFA Direktörümüz Halit Eroğlu, ALFA’da üst üste mutlulukların yaşandığını vurgulayarak, “Bir yandan emek verdiğimiz gençlerin profesyonel sözleşme imzalamaları ve diğer yandan da A Takım’a yükselmeleri bizler için gurur verici” dedi.

Eroğlu, 7 yıl Saint Etienne’de eğitim alan Kenan Fakılı’nın ALFA’ya 1,5 sene gibi kısa sürede adapte olduğunu belirterek, “Şimdi artık önünde çok daha zorlu bir yol var. Her zamankinden fazla çalışmalı ve istemeli ki o yolu da başarılı bir şekilde yürüsün” diye konuştu. Eğitim Direktörümüz Hande Özel de Kenan Fakılı’yı yetiştiren ailesine ve ALFA teknik ekibine teşekkür ederek, “Bir gencin profesyonel kariyerinin başlangıcına tanıklık etmek çok değerli” yorumu yaptı.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ