Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Aliağa FK Çalışmalara Hız Verdi

Aliağa FK Çalışmalara Hız Verdi
Reklam

2020-2021 Sezonu Amatör Futbol Ligleri Uygulama Esasları yayınlanmasının ardından Aliağa FK spor  çalışmalara hız verdi.

ALİAĞA FK SPOR TRANSFER ÇALIŞMALARINI TAMAMLAMASIYLA LİGE HAZIR

Aliağa FK Spor  yeni sezon için maçların başlama tarihi belli olmamasına rağmen yeni sezonla ilgili hazırlıklarını tamamlayarak Lige hazır olduğunun mesajını verdi.

Aliağa FK Spor Takımının yönetim kurulu  üyeleri “2020-2021 sezonunda amatör futbol müsabaka, tescil ve disiplin uygulamaları, amatör lisans işlem bedelleri, amatör liglerde yaş ve kategorilerin yer aldığı uygulama esasları, 15 Ocak 2021 tarihli TFF Yönetim Kurulu toplantısında kabul edilmiş olup TFF internet sitesinde yayınlanmasıyla  yeni gelişmeler yaşanıyor.Amatör futbolcuların filiz lisans ve vize işlemleri 15 Şubat 2021 tarihinde başlayacak olup 30 Haziran 2021 tarihine kadar devam edecektir.Amatör futbolcuların transfer işlemleri ise 15 Şubat 2021 tarihinde başlayacak olup bitiş tarihi müsabakaların başlamasından sonra ayrıca ilan edileceği duyurulmuştur. Aliaga FK Spor olarak Lige Hazırız.” mesajı verildi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ