Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Söke Spor Saha Çalışmalarının Stardını Verdi

Söke Spor Saha Çalışmalarının Stardını Verdi
Reklam

Türkiye Liglerinde Bölgesel  Amatör  ve Amatör Lig maçlarıyla ilgili olarak  maçların başlamasıyla, ilgili olarak  bilgilerin kamuoyu ile paylaşılmasının ardından  takımlarda  hareketlilik başladı.

Sökespor Tahsin Demirtel Tesislerinde toplanan Sökespor futbolcuları dün sahaya inerek ilk çalışmalarını yaptılar. Teknik direktör Ayhan Yıldız ve antrenörler eşliğinde gerçekleştirdi.

Sökespor Kulüp Müdürü ve Genel Koordinatör Yavuz Pullukçu Sökespor takımı yeni sezonla çalışmalar başlamıştır. Takımdaki  Futbolcularımız günde 2 antrenmanla lige hazırlanacaklar. Sabah ve akşam olmak üzere 2 antreman yapacaklar. Şu anda futbolcularımızın tamamı geldi. 15 Şubat 2021 gibi transfer sezonunun açılacağını tahmin ediyoruz. Futbol federasyonundan gelen bilgiler bu yönde. Eğer büyük bir aksilik olmazsa 15 Mart gibi bölgesel amatör ligleri başlaması bekleniyor. İnşallah o tarihte başlar. Teknik rektörümüz Ayhan Yıldız’ın isteği doğrultusunda birkaç nokta transfer de yapabiliriz. Tabi bunu 15 Şubat’a kadar yapılacak olan çalışmalar gösterecek. Biz Sökespor olarak iyi bir kadro kurduk. Amacımız sezona şampiyon olarak bitirmek ve profesyonel 3’üncü lige yükselmek. O sene bu sene diyoruz. Takımımızın  yaptığı  çalışmalarla  ve taraftarlarımızın  desteği ile başaracağımıza inanıyoruz.” Dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ