Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Köksoy, Soyer’in Ziyaretini Değerlendirdi

Köksoy, Soyer’in Ziyaretini Değerlendirdi
Reklam

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in İade-i ziyaretini değerlendiren Ödemiş Ayakkabıcılar Odası Başkanı Mustafa Köksoy yaptığı açıklamada “Büyükşehir Belediye Başkanımız Tunç Soyer’e  geçtiğimiz günlerde Belediye Meclis Üyesi Murat Öncel ile birlikte bir ziyaret gerçekleştirmiştik.

Bu ziyaretin bizim için ayrı bir anlamı ve önemi vardı. Kendisinin burada kurmuş olduğumuz  Ayakkabı Üretim Kooperatifindeki  çalışmaları yakından inceledi.  Bizde  kurduğumuz kooperatifimizin işleyişi konusunda kendisine çeşitli bilgiler verdik.” dedi.

“BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ YOKSUL ÇOCUKLAR İÇİN AYAKKABI DESTEĞİNİ SAĞLAYACAK”

Ödemiş Ayakkabıcılar Odası Başkanı Mustafa Köksoy “Ayakkabı Üretim Fabrikasında Kooperatif çatısı adı altında burada güzel işler yapıyoruz. Başkanımız  Eriş  Belediye zabıta birimlerine  yönelik bir ayakkabı alımı yapmıştı. Kendisine  Ayakkabı sektörüne vermiş olduğu katkı dan sonra İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız Tunç  Soyer de yoksul çocuklar için  bot  ve çeşitli ayakkabı alımı  yapacağı konusunda bir mutabakat sağlandı. Bu gelişmenin, Ödemişteki Ayakkabı Camiasına büyük bir katkı sağlayacağına şimdiden inanıyorum.” Dedi.

Haber :Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ